Open Impro – Improwizuj z nami! | Styczeń

Więcej

Zaczyna się: 6 Dni, 22 Godziny

25 stycznia 2018 20:00 - 21:30

Artefakt Café | Sétka Sztuki

Dajwór 3

Zapraszamy na spotkania otwarte Open Impro™, gdzie bez żadnych zobowiązań i wcześniejszego przygotowania każdy może spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych na scenie.

Od 2010 roku prowadząc spotkania typu Open Impro naszym głównym celem jest dobra zabawa i szerzenie świadomości o technikach improwizacji. Spotkania Open Impro dedykujemy wszystkim, którzy interesują się improwizacją sceniczną lub chcieliby spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych wziętych rodem z programów takich jak „Whose Line is it Anyway” lub polskiej wersji „I kto to mówi”.

PRZEBIEG OPEN IMPRO
Każdy Open Impro składa się z trzech głównych części:

1. Rozgrzewki

Zaczynamy od kilku rozgrzewek, czy drobnych drobnych i energetycznych zadań, tak, aby każdy mógł się rozluźnić, poczuć bardziej swobodnie i zaczął się dobrze bawić!

2. Zasady Impro

Następnie jest kilka prostych gier impro i demonstracji w trakcie których mówimy o podstawowych zasadach improwizacji scenicznej, tak, aby każdy kto przyjdzie, nawet jeżeli nigdy nie słyszał o improwizacji, mógł wziąć udział w scenkach i grach w części trzeciej.

3. Improwizacje na scenie

Ostatni i główny punkt programu, czyli improwizacje na scenie. Każdy może wyjść na scenę i wziąć udział w specjalnie przygotowanych grach impro. Gry mają różny stopień trudności, tak, aby każdy zarówno laik, jak i osoby, które mają doświadczenie w improwizacji, mogły na tym skorzystać i dobrze się bawić!

Oczywiście po oficjalnej części, która trwa około 2-2,5 godziny, można zostać na piwko, poznać lepiej inne osoby i zintegrować się z pozostałymi uczestnikami.

DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?
Niezależnie od tego, czy na co dzień występujesz w grupie impro, czy do tej pory w ogóle nie widziałeś improwizacji scenicznych, to spotkanie jest dla każdego, kto chciałby w kreatywny sposób spędzić swój wolny czas i dobrze się bawić. Salwy śmiechu, nowa wiedza i dobry humor to jedyne skutki uboczne tych spotkań!

Dodatkowo warto wiedzieć:

– nie mamy nic przeciwko, jeżeli w trakcie kupisz sobie piwko, natomiast pamiętaj, że alkohol obniża czas reakcji w scenkach
– jeżeli przyjdziesz to licz się z tym, że będziesz improwizować i dobrze się bawić 😉

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE:
Termin: 25 stycznia 2018 (Czwartek) 2017, godz: 20:00 – 21:30
Miejsce: Artefakt Café | Sétka Sztuki
Bilety: 5 złotych

—-
KALENDARZ KOMEDIOWYCH WYDARZEŃ W ARTEFAKT CAFE: