Spotkania Open Impro, czyli każdy kto przyjdzie, może wystąpić na scenie i wziąć udział w grach impro!

IMG_2424

Zapraszamy na spotkania otwarte Open Impro™, gdzie bez żadnych zobowiązań i wcześniejszego przygotowania, każdy może spróbować swoich sił w grach improwizacyjnych na scenie.

Niezależnie od tego, czy na co dzień występujesz w grupie impro, czy do tej pory w ogóle nie widziałeś improwizacji scenicznych, to spotkanie jest dla każdego, kto chciałby w kreatywny sposób spędzić swój wolny czas i dobrze się bawić. Salwy śmiechu, nowa wiedza i dobry humor to jedyne skutki uboczne tych spotkań!

Od Września 2010 roku, systematycznie raz w miesiącu, możecie brać udział w Open Impro na scenie w:
Artefakt Cafe, ul. Dajwór 3 w Krakowie

Najbliższe spotkanie:

Każdy Open Impro składa się z trzech głównych części:

1. Rozgrzewki
Zaczynamy od kilku rozgrzewek, czy drobnych drobnych i energetycznych zadań, tak, aby każdy mógł się rozluźnić, poczuć bardziej swobodnie i zaczął się dobrze bawić!

2. Zasady Impro
Następnie jest kilka prostych gier impro i demonstracji w trakcie których mówimy o podstawowych zasadach improwizacji scenicznej, tak, aby każdy kto przyjdzie, nawet jeżeli nigdy nie słyszał o improwizacji, mógł wziąć udział w scenkach i grach w części trzeciej.

3. Improwizacje na scenie
Ostatni i główny punkt programu, czyli improwizacje na scenie. Każdy może wyjść na scenę i wziąć udział w specjalnie przygotowanych grach impro. Gry mają różny stopień trudności, tak, aby każdy zarówno laik, jak i osoby, które mają doświadczenie w improwizacji, mogły na tym skorzystać i dobrze się bawić!

Oczywiście po oficjalnej części, która trwa około 2-2,5 godziny, można zostać na piwko, poznać lepiej inne osoby i zintegrować się z pozostałymi uczestnikami.

Dodatkowo warto wiedzieć:

  • ze względów logistycznych, ilość miejsc na każdym spotkaniu jest ograniczona do 40 osób
  • nie mamy nic przeciwko, jeżeli w trakcie kupisz sobie piwko, natomiast pamiętaj, że alkohol obniża czas reakcji w scenkach
  • jeżeli przyjdziesz to licz się z tym, że będziesz improwizować i dobrze się bawić 😉
  • jeżeli chcesz się przełamać scenicznie lub pozyskać feedback, daj nam wcześniej znać, pomożemy ci w tym!