Szkolenia z Praktycznej Improwizacji, czyli jak techniki teatru improwizacji, przełożyć do Twojego życia…

wpi_fotkaWarsztaty Praktycznej Improwizacji

edycja 41 – wtorki

Zapraszamy cię serdecznie cykl spotkań, po którym nie będziesz musiała/musiał się przygotowywać do większości rozmów. To JEDYNE tego typu warsztaty w Polsce. To warsztaty, na których nauczysz się improwizować. Jednocześnie improwizacja jest tylko drogą do celu, jakim jest nauka skutecznej komunikacji, danie sobie prawa do błędów, większa spontaniczność oraz lepsze poznanie siebie i własnych schematów postępowania.

Start: 25 kwietnia 2023

CZAS TRWANIA: 8 wtorków + dwudniowe szkolenie z Zachowań Statusowych

CENA: 999 zł

Promocja: 799 zł w przedpłacie do 14 kwietnia

statusZachowania Statusowe w Praktyce

 

Jesteśmy istotami hierarchicznymi i dlatego stosujemy różne zachowania do gry o status. W zależności od tego, kto jakie miejsce chce zająć w danej ma możliwość podnoszenia lub obniżania statusu swojego lub innych poprzez stosowanie drobnych, niezauważalnych na co dzień zachowań. Na tym szkoleniu poznasz konretne zestawy zachowań, które możesz stosować, aby modyfikować swój status oraz nauczysz się jak je stosować skutecznie w swoim życiu osobistym i pracy.

12-13 Marca 2022

CZAS TRWANIA: 2 dni po 8 godzin

CENA: 449 zł

ZNIŻKI: w przedpłacie do 20 lutego zapłacisz 349 zł

storyWarsztaty Impro & Storytelling w Wystąpieniach Publicznych

 

Każdą historię można opowiedzieć na różne sposoby, każdą historię można opowiedzieć tak, by była bardziej wciągająca, ciekawa i zaskakująca. Chcesz ciekawiej opowiadać o sobie, swojej firmie lub pracy? Lepiej przemawiać publicznie? Zaskakiwać słuchaczy zwrotami akcji? W takim razie zapraszamy cię do świata cudownych historii, które nauczysz się konstruować i opowiadać w bardziej naturalny sposób.

Cykl zakończony

CZAS TRWANIA: 7 spotkań od 18:18 do 21:00

CENA: 599 zł

ZNIŻKI:

pigulkiImpro w Weekend

 

Funkcjonujemy całkiem jak aktorzy na scenie, którzy czasem muszą improwizować, bo coś nie układa się po ich myśli, coś ich zaskakuje i muszą sobie z tym radzić. Scena trwa i nie można jej przerwać. Czyli całkiem jak w życiu. Każdy z nas przez całe życie ciągle improwizuje, bo każdego z nas spotykają trudne sytuacje i ciężkie rozmowy. Choćby tylko z tego względu warto poznać techniki improwizacji i nauczyć się to robić skutecznie.

Cykl zakończony

CZAS TRWANIA: dwa dni po 8 godzin

CENA: 399 zł

ZNIŻKI:

freedom-307791_960_720Spotkania IMPRO LAJT

 

Miałeś ciężki dzień w pracy lub na uczelni? Potrzebujesz wyluzować, pośmiać się i trochę rozruszać? Rozerwać się w kreatywny sposób i poznać nowych ludzi? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Spotkania Impro Lajt, to idealna alternatywa dla osób, które nie chcą uczestniczyć w warsztatach scenicznych lub praktycznych, ale chciałyby kreatywnie spędzić czas z pozytywnymi ludźmi. Z nami wrzucisz na luz!

Cykl zakończony

CZAS TRWANIA: każdy poniedziałek po 2h

CENA: 199 zł – sprawdź inne możliwości abonamentu

ZNIŻKI: