WITAJ W

IMPROV CLUB

Improv Club™ to miejsce, gdzie uczymy i stwarzamy przestrzeń do nauki Technik Improwizacji oraz ich praktycznego wykorzystania w trakcie wystąpień scenicznych, komunikacji, pracy czy codziennego funkcjonowania. Jesteśmy pierwszą firmą szkoleniową w polsce, która już od 2009 roku specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń i organizacji eventów, w trakcie których wykorzystujemy wiedzę i umiejętności z zakresu technik teatru improwizacji, psychologii społecznej, komunikacji, technik zarządzania oraz metod skutecznego reagowania. Po to, aby uczestnicy naszych szkoleń byli bardziej spontaniczni, mogli się lepiej komunikować, szybciej reagować i dobrze bawić.


Czym się zajmujemy?

Prowadzenie szkoleń zarówno otwartych, dostępnych dla każdego, jak i zamkniętych, projektowanych specjalnie pod wymagania konkretnych firm lub instytucji. Chociaż termin „improwizacja” może budzić skojarzenia z prowizorką, to nasze szkolenia są zawsze dokładnie przygotowane, nastawione na konkretne osiągi uczestników, a wiedza przedstawiana na nich jest zawsze poparta solidnymi badaniami. Improwizacja i odgrywanie scenek, jest tylko drogą do celu, jakim są skuteczna komunikacja, błyskawiczne reagowanie na zmiany, nauka oddawania kontroli, umiejętność radzenia w zaskakujących sytuacjach i wiele innych parametrów o których wspominamy w ofercie danych szkoleń.

Organizujemy wydarzenia i eventy integracyjne oraz komediowe, gdzie poprzez pokazy improwizacji scenicznej oraz czynne wciąganie uczestników do zabawy, sprawiamy, że mogą się bardziej rozluźnić, dobrze bawić i lepiej zintegrować. W naszym projekcie Comedy Lab, systematycznie odwiedza nas rzesza publiczności, która może się śmiać, oglądając formy takie jak Stand-Up, czy występy różnych grup Impro z całego kraju.

Lubimy szerzyć wiedzę o improwizacji, nie tylko za pieniądze. Często jeżeli jest tylko taka okazja, organizujemy darmowe wykłady, prelekcje, mini warsztaty lub spotkania związane z improwizacją. Naszym celem jest budowanie świadomości wśród ludzi, że improwizacja to nie jest „wymyślanie czegoś na poczekaniu” lub „ściemnianie” – Nic bardziej mylnego. Techniki improwizacji posiadają konkretne procedury i zasady, które można stosować w wielu dziedzinach życia.

Uwielbiamy łączyć wiedzę i umiejętność improwizacji z innymi dziedzinami, czyli szukać dla tej wiedzy unikalnych rozwiązań, w biznesie, pracy, życiu osobistym i nie tylko. Możemy pomóc w produkcji scenariuszy, filmów na YT, zabawnych kampaniach viralowych, edukacją młodzieży i wielu innych niesprawdzonych jeszcze możliwości… Masz pomysł gdzie można zastosować impro? Skontaktuj się z nami!