Spotkania Impro Lajt, to idealny sposób na kreatywne i zabawne spędzenie wolnego czasu.

Wszystko w konwencji improwizacji scenicznej i dobrej zabawy…

Miałeś ciężki dzień? Lajcik, zostaw to nam!

Miałeś ciężki dzień w pracy lub na uczelni? Potrzebujesz wyluzować, pośmiać się i trochę rozruszać? Rozerwać się w kreatywny sposób i poznać nowych ludzi? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Spotkania Impro Lajt, to idealna alternatywa dla osób, które nie chcą uczestniczyć w warsztatach scenicznych lub praktycznych, ale chciałyby kreatywnie spędzić czas z pozytywnymi ludźmi. Z nami wrzucisz na luz!

Warsztaty Praktycznej Improwizacji
0 osób
osób na jednym spotkaniu
0 min.
zaskakujących, śmiesznych i kreatywnych gier
0 %
pozytywnej energii, którą od nas dostaniesz
0 cel
abyś wrzucił na luz i dobrze się bawił

Czego możesz oczekiwać po spotkaniach Impro Lajt?

Na pewno wiele razy cię zaskoczymy, ale na 100% możesz oczekiwać, że…

SPONTANICZNIE WRZUCISZ NA LUZ

Chciałbyś mieć więcej luzu i być bardziej spontaniczną osobą? Może za dużo się zastanawiasz, zamiast działać? A może szukasz alternatywy dla knajpy lub kursu tańca… Na Impro Lajt sprawimy, że poznasz co to prawdziwa spontaniczność, będziesz się dobrze bawić i wyluzujesz.

zabawa

BĘDZIESZ SIĘ ŚWIETNIE BAWIĆ

Potrzebujesz nowej i niebanalnej rozrywki? Kursy tańca nie są dla ciebie? A może po prostu masz już dość przesiadywania w knajpach, żeby było ci wesoło. Wciągniemy cię w gry i zabawy impro, po których nie będziesz mógł przestać się śmiać. Czasem będzie dziwnie, ale na pewno zabawnie 😉

BĘDZIESZ NIEUSTANNIE IMPROWIZOWAĆ

Widziałeś kiedyś improwizację sceniczną? Jak oni to robią? Zobaczysz, bo będziesz razem z nami improwizować. Będziesz brać udział w energicznych rozgrzewkach, zabawnych grach i nietuzinkowych sytuacjach. Na każdym spotkaniu będzie coś nowego i zaskakującego. Będziesz improwizować bez zbędnej teorii!

Jak spotkania Impro Lajt wyglądają w praktyce?

Praktyczne informacje:

FAQ – Często zadawane pytania:

Czas trwania

Każde spotkanie to dwie godziny nieustannych ćwiczeń, impro rozgrzewek i gier scenicznych wziętych rodem z programów takich jak „Whose Line is it Anyway”, ale nie tylko…

Spotkania odbywają się w poniedziałki w godzinach od 18:30 – 20:30

Co zabrać na spotkania?

Nie ma kompletnie żadnych wymogów. Natomiast jako, że spotkania bardzo często opierają się na ćwiczeniach ruchowych, to zalecamy wygodne obuwie oraz luźny ubiór. Oczywiście jeżeli od razu po pracy przyjdziesz w garniturze, to nic się nie stanie, ale możesz być przez to delikatnie skrępowany (dosłownie i w przenośni)…

Przebieg spotkań

Na każdym spotkaniu będziesz przechodzić przez szereg rozgrzewek, gier słownych i ruchowych. Na każdym spotkaniu będziesz improwizować, brać udział w grach scenicznych i teatralnych. Jednym słowem, zawsze będzie się coś działo. To wszystko w grupie która ma maksymalnie 14 osób.

Ceny i zapisy

Na Impro Lajt obowiązują zapisy abonamentowe, czyli wykupujesz wejście na tyle spotkań ile chcesz i w jakim miesiącu chcesz. Natomiast nie możemy zagwarantować od razu wolnych miejsc. Czasem pewnie trzeba będzie poczekać. Ale spokojnie. Jak lista będzie długa, to pewnie uruchomimy jakiś dodatkowy dzień zajęć. Na końcu strony znajdziesz opcje abonamentów i formularz rejestracyjny.

 

Spokojna głowa. Rozumiemy, że każdemu może coś wypaść, ktoś się może rozchorować lub po prostu szef zrzucił na ciebie więcej pracy.

Jeżeli tylko na 2 godziny przed spotkaniem wyślesz nam taką informację, to możesz je „odrobić” w innym terminie.

Z tym, że bez przesady 😉 Ogólnie im większy pakiet spotkań wykupisz, tym więcej możesz mieć przypadkowych nieobecności. Np. w przypadku pakietu 10 spotkań, możesz nagle odwołać dwa z nich. Niestety, większa ilość mogłaby spowodować u nas logistyczny zawrót głowy. A nie lubimy papierkowej roboty. Lubimy działać na scenie! Impro, impro, impro! <3

Na pewno nie zdobędziesz tutaj więcej wiedzy niż na szkoleniach z Praktycznej Improwizacji lub specjalistycznych szkoleniach scenicznych. Natomiast spotkania Impro Lajt mogą być świetnym regularnym treningiem umiejętności, których uczyliśmy cię już wcześniej. Z jedną różnicą, tutaj będą tylko scenki, rozgrzewki i jeszcze raz scenki… na pewno nie otrzymasz pytania „…i jak achievementy?…

Jasne, że dostaniesz. Podaj tylko w formularzu rezerwacyjnym informację w którym szkoleniu (edycji/roku) brałeś/aś udział.

Jak nie pamiętasz, to możesz wygrzebać z szafy swój zakurzony certyfikat i tam są wszystkie informacje. A jeżeli już totalnie nie chce ci się go szukać, to napisz, że byłeś i tyle… sprawdzimy to za ciebie leniuchu. Oby tylko chciało ci się puścić przelew…
Taka ciekawostka, wiedziałeś, że Rabat, to stolica Maroko? Improv Club bawi i uczy.

Nie, a dokładniej nie tylko Mącznik. Ogólnie spotkania są prowadzone przez różne osoby. Możesz mieć pewność, że każda z nich, to sceniczny profesjonalny wyjadacz i osoba, która aktywnie improwizuje przed publicznością.

Możesz mieć pewność, że nawet jak będziesz mieć zły dzień, to my będziemy mieć dobry dzień. Jak nie zarazisz się od nas energią impro i uśmiechem, to 1:0 dla ciebie. Ale bądźmy szczerzy… Nigdy do tego nie dojdzie.

Wtedy, uśmiechnij się, bo całe życie przed tobą!
A tak na serio, to minimalnym wiekiem od którego można brać udział w spotkaniach Impro Lajt, jest 17 lat. Zaznacz to w formularzu, a wyślemy twoim opiekunom zgodę do podpisania.
Dlaczego tak jest? Żyjemy w Polsce, papierki muszą się zgadzać.
Dlaczego od 17 lat, a nie wcześniej? Po prostu na tych spotkaniach każdy może być sobą, a jako, że dorośli mają dziwne myśli i zachowania w głowach, to nie chcemy, aby ktoś się czuł z tym źle.

Tak, na pewno sprawisz mu/jej mega niespodziankę.

Tylko nie zapomnij podać danych tej osoby. Dodatkowo,  jeżeli chcesz jakiś słodki bilecik z naszym logo do wydrukowania, to również daj nam znać. Naszych trzystu Krako(w)skich grafików już czeka w kapuzach, aby kreatywnie i bardzo osobiście podejść do każdego takiego zamówienia. Napisz nam jaka jest ta osoba i co lubi robić na polu, a nasi graficy odpalą swoje makbooki i przegryzając precla, stworzą coś specjalnie dla ciebie.

TAK! Przed tymi spotkaniami nie musisz posiadać żadnych umiejętności. Wystarczy chęć do dobrej zabawy i interakcji z innymi ludźmi. Na tych spotkaniach liczy się tylko to, żebyś wrzucił na luz po ciężkim dniu i dobrze się bawił. Resztę zostaw nam.

Z naszej strony zrobimy wszystko, żebyś na spotkaniach odpowiednio się zintegrował z grupą i jak najmniej stresował. Jednocześnie, jeżeli chciałbyś przełamać się również poza Impro Lajt, w swoim codziennym otoczeniu, to sugerujemy jednak warsztaty z Praktycznej Improwizacji. Naszą najlepszą opcją warsztatową z masą praktycznych zadań z zakresu komunikacji i codziennej improwizacji są WPI, czyli Warsztaty Praktycznej Improwizacji. Znajdziesz je na naszej stronie. Ale uwaga. Z racji dużego zainteresowania zwykle trzeba się zapisywać na jakieś dwa miesiące przed. To nie żadna marketingowa ściema, to rzeczywistość. Ale fakt, trochę się też chwalimy tym faktem 😉

A wiesz gdzie jest słonko kiedy śpi?

PS. szacunek, że w ogóle czytasz pełną ofertę dotyczącą tych spotkań, wiele osób, po prostu kupuje to w ciemno. W nagrodę mamy dla ciebie odpowiedź skąd się wzięły te pytania.
Tutaj znajdziesz odpowiedź: ODPOWIEDŹ

Uczestników naszych szkoleń stwiamy na pierwszym miejscu

Jesteśmy przekonani, że dobre szkolenie, to takie, po którym uczestnik nie tylko będzie zadowolony, ale przede wszystkim takie, po którym osiągnie zamierzone przez siebie zmiany. Sprawdź co mówią o WPI uczestnicy tych warsztatów:

Jedno z najbardziej rozwojowych doświadczeń w moim dorosłym życiu.

WPI odkryło przede mną zupełnie nowy obszar możliwości w relacjach interpersonalnych. Jedno z najbardziej rozwojowych doświadczeń w moim dorosłym życiu. ~ Marek Amrogowicz

Podczas warsztatów uświadomiłam sobie, że bardziej świadomie mogę wpływać na dynamikę mojego otoczenia jest fantastycznie świeże i przyciąga mnie głębia i możliwości, które otwiera. Wspaniałe. Proste. Genialne. Te warsztaty pozwoliły mi poznać siebie i innych z nowej strony i stać się bardziej autentyczną, bardziej sobą. każdy wybiera to, jakim człowiekiem chce być. dziękuję za narzędzia wyboru.
Beata Sosnówka, WPI edycja 5
Możesz poznać i nawiązać nowe znajomości, poprawić pewność siebie, dostrzec obszary nad którymi powinienem pracować. Pokonać siebie i swoje bariery. Zrozumieć i dać sobie prawo do popełniania błędów, być spontanicznym i otwartym na przygody.
Maciek Michalski, WPI edycja 9
WPI pomaga wykształcić własny zestaw zachowań do konkretnych sytuacji. Już w trakcie warsztatów zauważyłem u siebie postęp przy nawiązywaniu nowych relacji. Czuję się dużo swobodniej wśród ludzi :). Gry statusowe – genialna sprawa, dostałem tu więcej niż oczekiwałem. Jestem pewniejszy siebie i czekam na kolejne projekty Michała.
Piotr, WPI edycja 10

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu (wymagane)

    Wybierz pakiet, który cię interesuje

    Dodatkowe informacje lub pytania