Szkolenie: Techniki Improwizacji w Wystąpieniach Publicznych.

Naucz się jak mieć luz i większą naturalność w wystąpieniach publicznych

Wystąpienia Publiczne na luzie

Uważasz, że możesz być bardziej spontaniczny/a? Czy znasz to uczucie, gdy wiesz, że zbliża się ważne wystąpienie? Czy zasycha ci w gardle na samą myśl, że masz zaprezentować raport w pracy, wznieść toast na weselu czy przygotować prezentację firmy? Drżące ręce, nienaturalnie brzmiący głos i uczucie „na pewno coś pójdzie nie tak” brzmi znajomo? Jeżeli tak, to Improwizacja w Wystąpieniach Publicznych jest dla Ciebie

By wywrzeć odpowiedni efekt podczas przemawiania publicznego, musisz być wiarygodny i spójny, umieć reagować zarówno w sytuacjach, na które jesteś przygotowany, jak i w tych, które cię totalnie zaskakują.

Techniki improwizacji w przemówieniach publicznych
0 osób
uczestników warsztatów
0 h
spędzonych w sali szkoleniowej
0 h
i więcej… ćwiczeń praktycznych
0 stron
materiałów szkoleniowych

Czego możesz się nauczyć na tym szkoleniu?

Każdy uczestnik przychodzi z innych powodów i każdy ma inne oczekiwania. W trakcie tego szkolenia skupiamy się głównie na kilku głównych celach…

UWOLNISZ SPONTANICZNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

Chciałbyś mieć więcej luzu i być bardziej spontaniczną osobą w trakcie wystąpień publicznych? Może za dużo się zastanawiasz, zamiast działać? Na tym szkoleniu sprawimy, że poznasz co to prawdziwa spontaniczność, tak abyś nie musiał skrupulatnie planować każdego zdania lub zachowania.

prezentacje

BĘDZIESZ SWOBODNIEJ PRZEMAWIAĆ

Poznasz sposoby jak pozbyć się stresu przed wystąpieniem. Co możesz zrobić z tremą. W jaki sposób rozluźnić swoje ciało i głos i wrzucić na luz. Jak przemawiać bardziej naturalnie, w zgodzie ze sobą i swoimi umiejętnościami.

BĘDZIESZ ŁATWIEJ POZYSKIWAŁ UWAGĘ I CIEKAWIE OPOWIADAŁ

Dowiesz się jak pozyskiwać uwagę słuchaczy, jak wciągać ich w twoją prezentację, jak reagować na publiczność, trudne pytania i zaskakujące sytuacje. W jaki sposób za pomocą drobnych zachowań, wpływać na postrzeganie ciebie jako dobrego mówcy.

To tylko główne cele warsztatów, oferujemy jednak znacznie więcej….

 • Poznasz techniki na UPTIME

 • Będziesz szybciej reagować

 • Dowiesz się jak wykorzystywać zachowania publiczności

 • Będziesz non-stop brać udział w ćwiczeniach

 • Dowiesz się jak pozbyć się uczucia stresu przed wejściem na scenę.

 • Będziesz nieustannie wychodzić ze strefy komfortu

 • Jak mówić, by wypaść dobrze?

 • Nauczysz się co robić, gdy masz pustkę w głowie

 • Jak przygotować wartościową i ciekawą mowę.

 • W jaki sposób reagować na niewygodne pytania?

 • Jak reagować na nieprzewidziane sytuacje?

 • …będziesz się po prostu świetnie bawić!

Szczegółowy plan szkolenia „Techniki Improwizacji w Wystąpieniach Publicznych”

Dzień pierwszy (10:00 – 18:00)
– Założenia impro, czyli, bez jakich elementów nie ma improwizacji.
– Planowanie vs. Improwizacja
– Jak zaplanować przemówienie, na co zwrócić uwagę?
– Oddanie kontroli publiczności
– Elementy pracy z głosem
– Dlaczego czasem lepiej popełnić błąd i wypaść naturalnie?
– Kierowanie uwagi na słuchaczy
– Akceptowanie zaskakującego i nadawanie kierunku
– Błyskawiczne reagowanie

Dzień drugi:
– Dlaczego blokujemy siebie i innych?
– Co możesz zmienić, gdy masz pustkę w głowie?
– Budowanie mostów, krążenie i odpowiedzi na trudne pytania?
– Elementy zachowań statusowych w trakcie wystąpień publicznych?
– Budowanie napięcia wśród słuchaczy
– Angażowanie publiczności, czyli kreatywne prezentacje
– Techniki na stan Uptime.

To jedyne tego typu szkolenie w Polsce, zapisz się już teraz!

Niezależnie czy na co dzień jesteś freelancerem, programistą, pracownikiem korporacji, czy studentem, to szkolenie jest dla każdego, kto przemawia publicznie i chciałby to robić bardziej swobodnie.

Jeżeli:

– Za dużo analizujesz i myślisz w trakcie przemówień
– Jesteś perfekcjonistą, którego blokują myśli, że coś musi wyjść idealnie.
– Często zastanawiasz się co o tobie mogą pomyśleć inni.
– Chcesz szybciej reagować na zaskakujące sytuacje w czasie przemówień.
– Chcesz być bardziej spontaniczny w trakcie prowadzenia prezentacji.
– Chcesz częściej osiągać stan FLOW

 

UWAGA: Na tym szkoleniu nie nauczymy cię jak ściemniać, abyś wyszedł obronną ręką z jakiegoś problemu. Na tym szkoleniu nauczymy cię improwizować, czyli szybciej i naturalniej reagować, oraz wykorzystywać, to co aktualnie masz pod ręką, w zaskakujących sytuacjach. 

Uczestników naszych szkoleń stwiamy na pierwszym miejscu

Jesteśmy przekonani, że dobre szkolenie, to takie, po którym uczestnik nie tylko będzie zadowolony, ale przede wszystkim takie, po którym osiągnie zamierzone przez siebie zmiany. Sprawdź co o naszych szkoleniach mówią sami uczestnicy:

Jedno z najbardziej rozwojowych doświadczeń w moim dorosłym życiu.

WPI odkryło przede mną zupełnie nowy obszar możliwości w relacjach interpersonalnych. Jedno z najbardziej rozwojowych doświadczeń w moim dorosłym życiu. ~ Marek Amrogowicz

Podczas warsztatów uświadomiłam sobie, że bardziej świadomie mogę wpływać na dynamikę mojego otoczenia jest fantastycznie świeże i przyciąga mnie głębia i możliwości, które otwiera. Wspaniałe. Proste. Genialne. Te warsztaty pozwoliły mi poznać siebie i innych z nowej strony i stać się bardziej autentyczną, bardziej sobą. każdy wybiera to, jakim człowiekiem chce być. dziękuję za narzędzia wyboru.
Beata Sosnówka, WPI edycja 5
Możesz poznać i nawiązać nowe znajomości, poprawić pewność siebie, dostrzec obszary nad którymi powinienem pracować. Pokonać siebie i swoje bariery. Zrozumieć i dać sobie prawo do popełniania błędów, być spontanicznym i otwartym na przygody.
Maciek Michalski, WPI edycja 9
WPI pomaga wykształcić własny zestaw zachowań do konkretnych sytuacji. Już w trakcie warsztatów zauważyłem u siebie postęp przy nawiązywaniu nowych relacji. Czuję się dużo swobodniej wśród ludzi :). Gry statusowe – genialna sprawa, dostałem tu więcej niż oczekiwałem. Jestem pewniejszy siebie i czekam na kolejne projekty Michała.
Piotr, WPI edycja 10

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Szkolenie

  Tutaj możesz zadać dodatkowe pytania lub jeżeli potrzebujesz rachunek, podać dane na jakie ma być wystawiony.