Impro w Weekend, czyli Techniki Praktycznej Improwiazacji w pigułce.

Naucz się improwizować, być bardziej spontanicznym i lepiej się komunikować!

Techniki improwizacji w pigułce

Funkcjonujemy całkiem jak aktorzy na scenie, którzy czasem muszą improwizować, bo coś nie układa się po ich myśli, coś ich zaskakuje i muszą sobie z tym radzić. Scena trwa i nie można jej przerwać. Czyli całkiem jak w życiu. Każdy z nas przez całe życie ciągle improwizuje, bo każdego z nas spotykają trudne sytuacje i ciężkie rozmowy. Choćby tylko z tego względu warto poznać techniki improwizacji i nauczyć się to robić skutecznie.

Warsztaty Praktycznej Improwizacji
0 osób
uczestników warsztatów
0 h
spędzonych w sali szkoleniowej
0 h
i więcej… ćwiczeń praktycznych
0 stron
materiałów szkoleniowych

Czego możesz się nauczyć na tym szkoleniu?

Każdy uczestnik przychodzi z innych powodów i każdy ma inne oczekiwania. W trakcie tego szkolenia skupiamy się głównie na kilku głównych celach…

UWOLNISZ SPONTANICZNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

Chciałbyś mieć więcej luzu i być bardziej spontaniczną osobą? Może za dużo się zastanawiasz, zamiast działać? Na WPI sprawimy, że poznasz co to prawdziwa spontaniczność, tak abyś nie musiał skrupulatnie planować każdego zdania, zachowania, czy zadania, które przed Tobą stoi.

komunikacja

BĘDZIESZ SWOBODNIE ROZMAWIAĆ NA KAŻDY TEMAT

Nie wiesz jak rozmawiać z ludźmi? Nie wiesz jak wybrać właściwy temat do rozmowy? Nie lubisz krępującej ciszy? Uważasz, że nie masz dobrych tematów do rozmów? Na tych warsztatach damy ci odpowiednie narzędzia, abyś mógł improwizować i rozmawiać na każdy temat!

ZAMIAST ANALIZOWAĆ, BĘDZIESZ WIĘCEJ DZIAŁAĆ!

Może ostatnio w twoim życiu niewiele się dzieje i wygląda to tak, jakbyś utknął w miejscu? Nie możesz zabrać się za działanie? Zbyt dużo analizujesz i myślisz? Na tych warsztatach pokażemy ci, że improwizacja to DZIAŁANIE i zawsze możesz zrobić więcej!

To tylko główne cele warsztatów, oferujemy jednak znacznie więcej….

 • Poznasz techniki na UPTIME

 • Będziesz szybciej reagować

 • Dowiesz się jak dostrzegać drobne zachowania

 • Będziesz non-stop brać udział w scenkach

 • Poznasz podstawy improwizacji scenicznej

 • Będziesz nieustannie wychodzić ze strefy komfortu

 • Poznasz „strukturę” spotnaniczności

 • Nauczysz się co robić, gdy masz pustkę w głowie

 • Nauczysz się lepiej oddawać kontrolę

 • Będziesz bardziej pozytywnym rozmówcą

 • Nauczysz się świetnie słuchać innych

 • …czasem będziesz się po prostu świetnie bawić!

Szczegółowy plan szkolenia „Impro w Weekend”

Dzień pierwszy (10:00 – 18:00)
– Założenia impro, czyli, bez jakich elementów nie ma improwizacji.
– Ofertowa komunikacja.
– Budowanie platformy, czyli techniki na niekończące się tematy do rozmów.
– Techniki i procedury improwizacji.
– Jak dawać i rozwiać oferty innych osób, podczas codziennych rozmów?
– Dlaczego czasem lepiej popełnić błąd i później z niego skorzystać?
– W jaki sposób prowadzić rozmowę tak aby nie nastała krępująca cisza?
– Jeżeli twój partner wygląda dobrze, ty również wyglądasz dobrze.
– Błyskawiczne reagowanie i nadawanie sensu.

Dzień drugi:
– Gra to działanie i zawsze możesz zrobić coś więcej, czyli o tym, czego jeszcze nie dostrzegasz?
– Dlaczego blokujemy siebie i innych?
– Anulowanie – jak anulować różne sytuacje w życiu?
– Budowanie mostów – w jaki sposób budujemy mosty, aby zachować kontrolę?
– Plotkowanie – czym jest plotkowanie w improwizacji i jak mu zapobiegać?
– Krążenie – czyli jak nie owijać w bawełnę?
– Dołączanie i Uzgadnianie zachowania, czyli jak nie zrzucać z siebie odpowiedzialności
– Praktyczne wykorzystanie improwizacji w życiu codziennym.
– Praktyczne gry impro – zaprojektuj własną grę.
– Jak ćwiczyć improwizację, na co dzień i zaaplikować techniki w swoim życiu?

To jedyne tego typu szkolenie w Polsce, zapisz się już teraz!

Gdzie możesz skorzystać z technik improwizacji?

• W życiu osobistym i wszędzie tam gdzie się komunikujesz. Chcesz nauczyć się podtrzymywać rozmowę i nie doprowadzać do sytuacji, gdzie dochodzi do krępującej ciszy? Wyciągać tematy z rękawa i rozwijać oferty innych osób?
• W pracy – jeżeli twoja praca wymaga od Ciebie kreatywności lub spontaniczności – Na Impro w weekend dowiesz się skąd się bierze prawdziwa spontaniczność i w jaki sposób dzięki grom improwizacyjnym uruchamiać w sobie kreatywność. A może po prostu chcesz nauczyć się podtrzymywać rozmowy z innymi pracownikami?
• W domu i w rodzinie, jeżeli chcesz poznać ciekawe sposoby na rozluźnienie i zabawę z dziećmi lub rodziną. U nas poznasz gry i rozgrzewki impro, w które możesz grać razem z całą rodziną.
• Gdy boisz się porażki – dowiesz się jak reagować na porażki i w jaki sposób dawać sobie prawo do błędów tak, aby z nich korzystać. Nauczysz się nowego podejścia gdzie każdy błąd to nowa „oferta”, której warto nadawać odpowiedni sens.
• Gdy chcesz mniej denerwować się podczas wystąpień publicznych i w momentach, gdy nie wiesz, co powiedzieć lub zrobić – Nauczysz się jak wyłączać głowę i odnajdywać się nawet w bardzo stresujących sytuacjach.

Uczestników naszych szkoleń stwiamy na pierwszym miejscu

Jesteśmy przekonani, że dobre szkolenie, to takie, po którym uczestnik nie tylko będzie zadowolony, ale przede wszystkim takie, po którym osiągnie zamierzone przez siebie zmiany. Sprawdź co mówią o WPI uczestnicy tych warsztatów:

Jedno z najbardziej rozwojowych doświadczeń w moim dorosłym życiu.

WPI odkryło przede mną zupełnie nowy obszar możliwości w relacjach interpersonalnych. Jedno z najbardziej rozwojowych doświadczeń w moim dorosłym życiu. ~ Marek Amrogowicz

Podczas warsztatów uświadomiłam sobie, że bardziej świadomie mogę wpływać na dynamikę mojego otoczenia jest fantastycznie świeże i przyciąga mnie głębia i możliwości, które otwiera. Wspaniałe. Proste. Genialne. Te warsztaty pozwoliły mi poznać siebie i innych z nowej strony i stać się bardziej autentyczną, bardziej sobą. każdy wybiera to, jakim człowiekiem chce być. dziękuję za narzędzia wyboru.
Beata Sosnówka, WPI edycja 5
Możesz poznać i nawiązać nowe znajomości, poprawić pewność siebie, dostrzec obszary nad którymi powinienem pracować. Pokonać siebie i swoje bariery. Zrozumieć i dać sobie prawo do popełniania błędów, być spontanicznym i otwartym na przygody.
Maciek Michalski, WPI edycja 9
WPI pomaga wykształcić własny zestaw zachowań do konkretnych sytuacji. Już w trakcie warsztatów zauważyłem u siebie postęp przy nawiązywaniu nowych relacji. Czuję się dużo swobodniej wśród ludzi :). Gry statusowe – genialna sprawa, dostałem tu więcej niż oczekiwałem. Jestem pewniejszy siebie i czekam na kolejne projekty Michała.
Piotr, WPI edycja 10

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Szkolenie

  Tutaj możesz zadać dodatkowe pytania lub jeżeli potrzebujesz rachunek, podać dane na jakie ma być wystawiony.